Klientide tagasiside

Student Tour

Harry Liimal

Oleme olnud REWILO kliendid alates 2011. aastast. Meie firma tegevus peab, arvestades äritegevust, olema laitmatus korras. REWILO’ga otsustasime alguses kaks kuud katsetada, kuid jäime nende teenusega väga rahule ja oleme siiani nende kliendid. REWILO töötajad vastavad alati esimesel võimalusel, nad on töös kiired, täpsed ja alati abivalmid. Ühtlasi eksisteerib neil ka hea klientide tagasiside süsteem, kus pidevalt otsitakse võimalusi parandada koostööd. Soovitan REWILOt nii väike- kui ka suurklientidele, olenemata tegevusvaldkonnast.”

Harry Liimal, juhatuse liige

Olin mitu aastat Eesti turul arvestatava auditeerimist pakkuva ettevõtte klient. Kasutasin audiitori abi ettevõttele maja ehitamise korrektsel kajastamisel. Kahjuks juhtus nii, et sattusin raamatupidamise mõistes raskesse majanduslikku seisu.
Pöördusin sõprade-tuttavate poole, et keegi soovitaks audiitorit, kes mõistaks probleemi sisu ja sügavust. Sain REWILO kontaktid ning nende audiitor lahendas väga kiiresti minu probleemid. Seetõttu otsustasin ka edaspidi kasutada vaid REWILO teenuseid.
Firma töötajatel on olnud alati piisavalt aega, et vastata jooksvatele küsimustele, mis tekivad igal ettevõtjal seoses muutuvate seaduste ja elus ettetulevate olukordadega.
Väga soovitan kasutada REWILO teenuseid!”

Tiiu Kereme, juhatuse liige

Vesivarava
Tiiu Kereme